یه حسی بهم میگه ماه رمضان امسال با ماه رمضان سالهای قبلی فرق میکنه / نه بخاطر شرایط بوجود اومده / شاید بخاطر کارهایی که کردم. نامۀ اعمالی دارم بسی سیاه / نیازمند آمرزش گناهان / خدایا اگه فکر کنم که منو بخشیدی یا نه گناه کردم (گناه ناامیدی) پس فکر میکنم که منو بخشیدی تا دیگه این گناه رو مرتکب نشم /
ماه رمضان های پارسال اگر منصفانه باشم چیزی جز انجام یه تکلیف و گرسنگی نبود / امسال علاوه بر انجام تکلیف میخوام کمی هم به خدا و عالم غیب نزدیک تر بشم / تو موفقیت دنیا که امیدی نداریم حداقل پیش خدا یه چیزی داشته باشیم شرمنده نشیم / به قول آقای طاهرزاده تو بیداری که امیدی نیست از عالم غیب بهره ببریم شاید تو خواب امیدی باشه. چون تو بیداری همش حواسمون پرته ولی تو خواب نه /
امسال میخوام قرآن بخونم / روزی یک جز / تو یکی از قرآن ها نوشته شده بود مرحله اول استفاده از قرآن خواندنشه / هرچند آدم نتونه فایده ای رو که باید، ببره / امسال از خواندنش شروع میکنم امیدی باشه سال بعد به مراحل بالاتری برسیم /
امسال میخوام ماه رمضان کتاب بخونم بیشتر از روزهای عادی / چون تاثیرش بیشتر میشه / عصرهای ماه رمضان ورزش کنم / و کل روز ارتباطمو با خدا حفظ کنم /
انشاءالله خدا به هممون توفیق بده نهایت استفاده از این ماه رو ببریم.
ماه مبارک رمضان بر همتون مبارک.
این

کتاب پیشنهاد می شود.

+ تیتر بخشی از نوشتۀ

فرشته خانم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها